Google Ads Danışmanlığı - SEO Moon

Google Ads Reklam Danışmanlığı

Google Ads Reklam Danışmanlığı ile hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

google
Image link
Image link
Hedef
Hedef
Hedeflerinize uygun Google Ads reklam kampanyaları oluştururuz.
Bütçe
Bütçe
Reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlarız.
Performans
Performans
Reklam performansınızı takip ederek gerekli optimizasyonları yaparız.

Google Reklamları ile Marka Bilinirliğinizi Arttırın

Google Reklamlar, doğru kişilere doğru mesajı ulaştırmak için en etkili platformlardan biridir. Milyonlarca Google kullanıcısına ulaşarak markanızın bilinirliğini(PR) hızlı bir şekilde artırabilir ve potansiyel müşterilerinizle etkileşime geçebilirsiniz.
Image link
Image link

İlgi Çekici Kampanyalar Oluşturalım

Hedef kitlenizi ve pazarlama hedeflerinizi analiz ederek en uygun kampanya türünü belirleriz. Daha sonra tıklamaya teşvik edici mesajlar kullanarak potansiyel müşterilerinizi harekete geçiririz.
Image link

Sık Sorulan Sorular

Google Ads danışmanlık hizmetlerimizden size en uygun olanı seçerek başlayın.

Google Ads danışmanlığı, işletmelerin Google Ads platformunda reklam kampanyalarını planlamalarına, oluşturmalarına, yönetmelerine ve optimize etmelerine yardımcı olmak için uzmanlardan aldıkları bir hizmettir. Danışmanlar, anahtar kelime araştırması, bütçe yönetimi, reklam oluşturma, hedefleme seçenekleri ve performans izleme gibi konularda bilgi ve rehberlik sunar.

  • Daha iyi sonuçlar: Danışmanlar, kampanyanızı optimize ederek ve doğru stratejileri uygulayarak reklam harcamalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir.
  • Zaman tasarrufu: Google Ads karmaşık bir platform olabilir. Danışman tutmak, kampanyalarınızı yönetmek için gereken zamanı ve çabayı azaltarak size zaman kazandırabilir.
  • Uzman görüşü: Danışmanlar, Google Ads'nin en son özelliklerine ve en iyi uygulamalarına hakimdir ve size sektörünüze özel bilgiler sunabilir.
  • Daha fazla satış ve dönüşüm: Daha fazla potansiyel müşteriye ulaşarak ve reklam tıklama oranlarınızı (TO) ve dönüşüm oranlarınızı (DO) artırarak satışlarınızı ve dönüşümlerinizi artırabilirsiniz.
  • Daha iyi bir yatırım getirisi (YG): Danışmanlar, reklam harcamalarınızın en yüksek YG'yi elde etmesini sağlayarak paranızın karşılığını daha fazla almanızı sağlayabilir.

Google Ads danışmanlığı ücretleri, danışmanın deneyimine, proje kapsamına ve danışmanlık hizmeti türüne göre değişir. Saatlik, proje bazlı veya aylık ücretlendirme modelleri yaygındır.

Google Ads'i kullanmakta zorlanıyorsanız, zamanınız kısıtlıysa veya reklamcılık konusunda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bir Google Ads danışmanı ile çalışmayı düşünebilirsiniz.

Google Ads danışmanlığı ile elde edebileceğiniz sonuçlar, işletmenize, sektörünüze ve reklamcılık hedeflerinize bağlı olarak değişir. Ancak, genel olarak danışmanlık hizmeti ile şunları başarabilirsiniz:

  • Daha fazla tıklama ve gösterim: Danışmanlar, reklamlarınızın doğru kitleye gösterilmesini sağlayarak tıklama ve gösterim sayılarını artırır.
  • Daha düşük tıklama başına maliyet (TBM): Daha iyi hedefleme ve reklam optimizasyonu ile TBM'lerinizi düşürebilir ve reklam harcamalarınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
  • Artan satış ve dönüşüm: Daha fazla potansiyel müşteriye ulaşarak ve reklam tıklama oranlarınızı (TO) ve dönüşüm oranlarınızı (DO) artırarak satışlarınızı ve dönüşümlerinizi artırabilirsiniz.
  • Daha iyi bir yatırım getirisi (YG): Danışmanlar, reklam harcamalarınızın en yüksek YG'yi elde etmesini sağlayarak paranızın karşılığını daha fazla almanızı sağlayabilir.
  • Daha iyi marka bilinirliği: Google Ads, markanızın bilinirliğini artırmak ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için de kullanılabilir.
Image link

Uzmana sorun

Nereden başlayacağınızı, süreç, fiyatlandırma ve tüm detayları bizlere danışabilir veya aklınızda yer alan diğer herşeyi bizlere danışabilisiniz.

Google Ads Danışmanlık Ücretleri

Paketlerimizden size uygun olanı seçin veya Premium paketimiz üzerinden size destek sağlayarak uygun teklifi sunalım.

Basic

Starter/Aylık

Reklam bütçesi 5.000₺ ve altı

Ads hesap kurulumu
20 adet anahtar kelime
Arama reklam ağı
1 adet bölgesel hedefleme
Önerilen

Business/Aylık

Reklam Bütçesi 5.000 - 10.000₺ aralığında

Ads hesap kurulumu
30 adet anahtar kelime
Arama reklam ağı
3 adet bölgesel hedefleme
Google Business işletme kaydı
Aylık raporlama
Popüler

Premium/Aylık

Özel teklif, istekleriniz üzerine size özel teklif sunalım.

Reklam bütçenizi belirleyin
Hedeflerinizi seçin
Bizden uzman destek alın
Size teklifimizi iletelim
İletişime geç

Müşteri Yorumları

Sohbete Başla
Merhaba! 👋
Sizleri çözüme ulaştırmak için buradayız, Bizimle iletişime geçmek için bu mesajı yanıtlayın.